OSTUTINGIMUSED

Andmed

Estonia Spa Hotels AS
Äriregistri kood: 10275471
KMKR number: EE100094819
Address: Sääse 7, Pärnu 80012, Eesti

A/a number:  EE762200221081371692
SWIFT kood (BIC): HABAEE2X
Panga nimi: Swedbank AS

E-post: info@spaestonia.ee
Telefon: +372 44 01 010
Kodulehekülg: www.spaestonia.ee

Tellimistingimused

 1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1 Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja Estonia Spa Hotels ostukeskkonna kinkekaart.spaestonia.ee (edaspidi E-pood) omaniku Estonia Spa Hotels AS (edaspidi SPA) vahel SPA E-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad SPA E-pood vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Hind, teenuse vahetamine, kehtivus ja pikendamine

2.1 Hind
2.1.1 Kõik E-poes müüdavate kinkekaardi teenuste hinnad on eurodes.

2.1.2 E-poest ostetud teenusepõhise kinkekaardi väärtus võib erineda vastava teenuse broneerimise/tarbimise/ostmise hetkel kehtivast letihinnast. Hinnavahet ei kompenseerita kui broneeritud teenuse summa on väiksem kinkekaardi väärtusest.

2.2 Teenuse vahetamine
2.2.1 E-poest ostetud kinkekaarti ei vahetata sularaha vastu ning kinkekaardi eest ei saa osta uut kinkekaarti.

2.2.2 Kliendil on õigus vahetada kinkekaardil märgitud mistahes teenus SPA hotellimajutuse vastu (s.o majutus koos hommikusöögi ja spaakeskuse külastusega ESTONIA Resort Hotel & Spa´s või ESTONIA Medical Spa & Hotel´is), võttes arvesse, et kui SPA hotellimajutuse summa on väiksem kui kinkekaardi teenuse väärtus, siis hinnavahet ei kompenseerita. Kui SPA hotellimajutuse summa ületab kinkekaardi väärtuse, tuleb vahesumma kinkekaardi omanikul täiendavalt juurde tasuda.

2.2.3 Teenusepõhise kinkekaardi teenust saab vahetada SPA hotellimajutuse vastu ainult SPA müügiosakonna kaudu (avatud E-R 8:00-16:30, v.a Eesti riigipühad, kui müügiosakond ei tööta):
* Palun saatke oma teenuse vahetuse soov hotellimajutuse vastu kirjalikult: sales@spaestonia.ee.
* Palun märkige sooviavaldusse kinkekaardi number. Teenusepõhise kinkekaardi vahetamisel hotellimajutuse vastu tuleb KOHE TEHA BRONEERING kas ESTONIA Resort Hotel & Spa´s või ESTONIA Medical Spa & Hotel´is. Selleks palun lisage sooviavaldusse vastava hotelli nimi ja soovitud külastuse kuupäev(d), toatüüp ja külastajate arv (sh palume märkida eraldi lapsed koos vanusega).
*Müügiosakond vastab kliendile kirjalikult samale e-posti aadressile, millelt tuli kliendi sooviavaldus.
* Kui teenusepõhise kinkekaardi teenus on ajaliselt juba ette broneeritud, siis ei saa teenust hotellimajutuse vastu vahetada.

2.3 Kehtivus
2.3.1 E-poest ostetud kinkekaardi kehtivus on 12 kuud alates ostu kuupäevast, kui seda ei ole E-poe kinkekaardi teenuse juures märgitud teisiti.

2.4 Pikendamine
2.4.1 Kinkekaardi kehtivust on võimalik pikendada üks kord 6 kuuks, muutmistasu 25 € kinkekaardi kohta.
2.4.2 Aegunud kinkekaarte ei pikendata.
2.4.3 Kaotatud või rikutud kinkekaarte ei asendata.

Tellimuse esitamine

 1. Tellimus esitamine

3.1 Tellimusi saab kinkekaart.spaestonia.ee E-poes esitada külalisena.

3.2 Klient valib E-poest välja soovitud kinkekaardi teenuse(d) ja lisab ostukorvi.

3.3 Klient täidab Kassa vaates andmed ja sisestab enda e-posti aadressi, kuhu saadetakse kliendile unikaalse numbriga kinkekaardi voucher.

3.4 Klient kinnitab ostukorvi ja tasub kinkekaardi eest müüja poolt pakutud maksekeskkondades. Klient kontrollib enne arve tasumist, et arves toodud andmed vastavad kliendi tegelikule soovile.

3.5 Pärast kinkekaardi eest tasumist tuleb kliendil vajutada lingile “Tagasi kaupmehe juurde”.

3.6 Tellimuse ja makse kättesaamise kohta saadab müüja kliendile e-kirjaga kinnituse ja arve.

 Maksetingimused

 1. Teenuste ja toodete eest tasumine

4.1 Kliendi poolt E-poest ostetud kinkekaardi eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt e-poe kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.

4.2 E-poes määratud summa tasumine toimub ülekandega internetipanga vahendusel või MasterCard/Visa deebet- või krediitkaardimaksetena.
Panga ülekandega on võimalik maksta järgmistest pankadest: Swedbank, SEB, Citadele, Luminori (EE, LV, LT), Coop ja LHV (EE) ning Šiaulių bankas (LT) ja Medicinos bankas (LT)

4.3 Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „Tagasi kaupmehe juurde“.

4.4 Makseid vahendab Swedbank AS. Tasumine toimub väljaspool E-poe turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Swedbank turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest E-poe arvelduskontole.

4.5 E-poe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Swedbank AS -le.

Tarnetingimused

 1. Tarnetingimused

5.1 Pärast ülekande või kaardimakse sooritamist saadetakse kliendile ostetud kinkekaart allalaetava voucherina eelnevalt kliendi poolt määratud e-posti aadressile.

Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

 1. Tellimuse tühistamine ja kinkekaartide tagastamine
  6.1Kinkekaardi ostmiselE-poest on ostjal õigus taganeda müügilepingust 14 päeva jooksul alates kinkekaardi kättesaamise päevast e-posti aadressile. Müügitehingu tühistamise taotlus koos vastava kinkekaardi voucheriga saata e-postile: sales@spaestonia.ee.

6.2 Tehingust ei saa taganeda, kui ostetud kinkekaarti on juba teenuste või toodete ostmiseks kasutatud.

Konfidentsiaalsus ja isikuandmete töötlemine

 1. Konfidentsiaalsus ja isikuandmete töötlemine
  7.1. E-poes tellimuse tegemisel ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed (sh ees-ja perekonnanimi või soovi korral ettevõtte nimi koos ettevõtte aadressi ja registreerimisnumbriga, telefoninumber, e-maili aadress) on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse tellimuse ja makse teostamiseksning kauba ostjale saatmiseks vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. SPA ei avalikusta Kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele ilma Kliendi nõusolekuta.

7.2. E-poe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Swedbank AS -le

Vastutus ja vääramatu jõud

 1. Vastutus ja vääramatu jõud

8.1 SPA ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate tingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
8.2 SPA ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida SPA ei saanud mõjutada, ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

Muu info

 1. Muud tingimused

9.1. Kliendi ja SPA vahel seoses SPA E-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või kohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest

Lõppsätted

 1. Käesolevatele tellimistingimustele ningSPA ostu-müügilepingutele kohaldatakse Eesti õigust. Kui tellimistingimuste mõni säte on tühine, ei mõjuta see ülejäänud osas tellimistingimuste ega ostu-müügilepingu kehtivust. Tühine säte asendatakse seaduspärase sättega, mis on tühisele sättele õiguslikult ja majanduslikult kõige lähedasem.