PRIVAATSUSTINGIMUSED

Estonia Spa Hotels ostukeskkonna kinkekaart.spaestonia.ee isikuandmete vastutav töötleja on:

Estonia Spa Hotels AS (äriregistri kood 10275471)
asukoht: Sääse 7, Pärnu 80012
tel: +372 44 01 010
e-post: info@spaestonia.ee
Kodulehekülg:  www.spaestonia.ee
A/a number:  EE762200221081371692
SWIFT kood (BIC): HABAEE2X
Panga nimi: Swedbank AS

Estonia Spa Hotels kaitseb oma klientide isikuandmeid, millest lähtuvalt on koostatud käesolevad privaatsustingimused, mis käsitlevad kliendi isikuandmete töötlemist seoses kinkekaartide müügiga ostukeskkonnas kinkekaart.spaestonia.ee.

Kliendi isikuandmete töötlemisel lähtub Estonia Spa Hotels kehtivatest siseriiklikest ja Euroopa Liidu õigusaktidest.

Estonia Spa Hotels töötleb klientide isikuandmeid nii palju kui vajalik ja nii vähe kui võimalik üksikisikule teenuse osutamise eesmärgil.

Kliendi isikuandmete kogumine toimub kontaktandmete (ees- ja perekonnanimi, elektronpostiaadress ja telefoninumber ning valikuliselt ettevõtte nimi koos ettevõtte aadressi ja registreerimisnumbriga, telefoninumber, e-maili aadress) ja makseinfo esitamisel kinkekaartide ostutellimuse tegemisel veebilehe kaudu.

Estonia Spa Hotels ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele välja arvatud juhul, kui andmete esitamise kohustus tuleneb Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Estonia Spa Hotels töötleb ka kliendi isikustamata andmeid statistika koostamise eesmärgil. Samuti saab Estonia Spa Hotels isikustamata andmeid „küpsiste“ kaudu veebilehe kasutamisel.

Estonia Spa Hotels rakendab kliendi isikuandmete kaitsmiseks nii organisatsioonilisi, füüsilisi kui ka infotehnoloogilisi turvameetmeid. Estonia Spa Hotels kliendi isikuandmeid töötlevad ainult selleks õigustatud isikud.

Estonia Spa Hotels veebilehte kasutades on klient privaatsuspoliitikaga tutvunud ning sellega nõustunud.

Kui Estonia Spa Hotels on esindatud kolmanda poole pakutavates teenustes ja ühismeedia kanalites, kehtivad nende kohta vastavate teenusepakkujate privaatsuspoliitikad.

Estonia Spa Hotles jätab endale õiguse vajadusel käesolevaid privaatsustingimusi muuta, millest teavitab veebilehel.

Käesolevate privaatsustingimuste ja muude kliendi isikuandmete töötlemise kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil privaatsus@spaestonia.ee.